Na rynku działa ponad 30 towarzystw ubezpieczeniowych, sprzedających różne produkty. Jak wybrać te najkorzystniejsze, najlepiej dobrane do indywidualnych potrzeb, najatrakcyjniejsze cenowo? Do tego potrzebne są: znajomość rynku, doświadczenie i umiejętność oceny. To wszystko zapewniam klientom agencji.

Lata doświadczeń – tysiąc klientów rocznie

Ubezpieczeniami zajmuję się od 1990 roku. Jestem z wykształcenia ekonomistą.

Kilkanaście towarzystw – oferta dla każdego

Sprzedaję produkty ubezpieczeniowe kilkunastu renomowanych firm działających na terenie Polski. Dzięki temu dysponuję ofertą umożliwiającą spełnienie oczekiwań każdego klienta, dopasowaną do jego potrzeb i możliwości.

Reprezentuję znane i cenione firmy ubezpieczeniowe.

Obsługa mobilna – oszczędność czasu

Cenię czas moich klientów. Dlatego specjalnie dla Państwa za każdym razem sprawdzam wysokość składek w kilkunastu firmach i na tej podstawie przygotowuję optymalną ofertę ubezpieczenia. Negocjuję ceny i warunki ubezpieczenia z towarzystwami, proponuję zniżki i atrakcyjne promocje, a także wygodne ubezpieczenia pakietowe. Klientom agencji zapewniam obsługę mobilną: dojeżdżam do klienta i osobiście dostarczam polisy.

Potrzebujesz pomocy w wyborze OC, AC lub innego rodzaju ubezpieczenia indywidualnego lub dla firmy? Ubezpiecz się tanio i wygodnie z agencją. Zapraszam do kontaktu.