Od blisko dwóch dekad zajmuję się ubezpieczeniami. Dzięki temu dysponuję szeroką wiedzą o rynku, bogatym doświadczeniem i pełnym portfolio produktów ubezpieczeniowych. Nie tylko je sprzedaję, ale również doradzam w wyborze najkorzystniejszego i negocjuję w imieniu moich klientów szczegółowe, indywidualne warunki.

Oferuję ubezpieczenia indywidualne, grupowe i dla firm, majątkowe i na życie. Zawsze na atrakcyjnych warunkach i z przystępnymi składkami.

Ochrona na drodze – ubezpieczenia komunikacyjne

Obowiązkowe ubezpieczenie komunikacyjne OC, auto casco (AC), ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW), assistance, ubezpieczenie szyb samochodowych, bagażu, utraty zniżek w OC lub AC oraz specjalne pakiety dla młodych kierowców.

Mienie pod kontrolą – ubezpieczenia majątkowe

Ubezpieczenia mieszkań, domów wraz z wyposażeniem, domów w budowie, domów letniskowych, a także nagrobków, ogrodzeń, altanek, piwnic i garaży. Ubezpieczenia pod kredyt, ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym, ubezpieczenia ochrony prawnej i assistance domowy.

Na udane wakacje – ubezpieczenia podróżne

Ubezpieczenia kosztów leczenia za granicą, nieszczęśliwych wypadków za granicą, odpowiedzialności cywilnej, bagażu, ubezpieczenie kosztów poszukiwania i ratownictwa, ubezpieczenia dla osób pracujących poza granicami Polski.

Dla biznesu – ubezpieczenia zawodowe oraz dla firm

Ubezpieczenia majątku firmy, maszyn i urządzeń, ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej firmy (w tym OC firmy budowlanej, zakładu kosmetycznego, gastronomii), ubezpieczenie gotówki w transporcie oraz w kasie, cargo, ubezpieczenia pracowników służby zdrowia, architektów, rolników, nauczycieli i wychowawców.

Na przyszłość – ubezpieczenia na życie, zdrowotne i wypadkowe

Ubezpieczenia na życie, na życie pod kredyt, ubezpieczenia grupowe, wypadkowe (NNW), pracownicze ubezpieczenia grupowe i zdrowotne, pakiety medyczne, pakiety medyczne dla kobiet w ciąży.

Zastanawiasz się nad idealnym ubezpieczeniem swojego życia, majątku, samochodu? Skontaktuj się, a pomogę Ci w wyborze najlepszej oferty. Wszystko inne, co powinieneś wiedzieć o ubezpieczeniach, znajdziesz tutaj.